(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על כביש לפי הקבלה

משפחת חלומות: תחבורה
סיווג: חלום ניטרלי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 8 - פתרון החלום קשור לאמונה הפנימית שלנו ולעוצמה.
ערך גימטרי: 332


פירוש כביש בחלום:
כבישים בחלומות מייצגים לפי הקבלה את מסלול החיים שלנו או לחילופין את התהליכים הגשמיים אשר אנו עוברים במהלך חיינו. מקובל לומר שכאשר אדם רואה כביש בחלום, פירוש הדבר לפי הקבלה היא שהוא נמצא בתוך תהליך משמעותי בתוך חייו אשר מעסיק אותו גם בזמן החלומות.
ניתן לפרש חלומות על כבישים גם על פי צורתם בחלום. כך לדוגמא, פתרון חלום על כביש ישר מייצג תהליך אשר הינו ברור לנו אשר עומד להוביל אותנו למקום ידוע. מנגד, פירוש חלומות על כביש מפותל מצביע על חוסר ודאות יחסי במהלך חיינו.


חלומות דומים במילון:

פירוש לפי מילון החלומות הגדול: כביש

חלומות נוספים במשפחת החלומות תחבורה:

ספר בראשית, פרק מא, פסוק ז':
"וַתִּבְלַעְנָה הַשִּׁבֳּלִים הַדַּקּוֹת אֵת שֶׁבַע הַשִּׁבֳּלִים הַבְּרִיאוֹת וְהַמְּלֵאוֹת וַיִּיקַץ פַּרְעֹה וְהִנֵּה חֲלוֹם."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©