(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על אוזן לפי הקבלה

משפחת חלומות: איברי גוף
סיווג: חלום שלילי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 1 - מדובר בחלום שמקורו בתת-המודע הפנימי ביותר.
ערך גימטרי: 64


פירוש אוזן בחלום:
פירוש חלומות על אוזן מייצג לפי הקבלה את האופן שבו אנו יוזמים ונוקטים פעולות יזומות במציאות. בדרך כלל משמעות חלום על אוזן היא שלילית וקובעת כי אנו לא יוזמים מספיק.
חלומות על אוזניים גדולות או חלומות שבהם אנו ניחנים בחוש שמיעה מפותח רומזים כי עלינו להתנהג בצורה יותר אקטיבית במציאות.
חלומות על אוזניים קטנות או חלום שבו חתכו לנו את האוזן מצביעים על כך שקיים גורם בחיינו אשר מונע מאיתנו לנקוט בפעולות אקטיביות וגורם לנו להישאר פאסיביים.


פירוש לפי מילון החלומות הגדול: אוזן

חלומות נוספים במשפחת החלומות איברי גוף:

ספר בראשית, פרק מא, פסוק ז':
"וַתִּבְלַעְנָה הַשִּׁבֳּלִים הַדַּקּוֹת אֵת שֶׁבַע הַשִּׁבֳּלִים הַבְּרִיאוֹת וְהַמְּלֵאוֹת וַיִּיקַץ פַּרְעֹה וְהִנֵּה חֲלוֹם."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©