(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על בית קברות לפי הקבלה

משפחת חלומות: מקומות
סיווג: חלום חיובי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 4 - מקור החלום במחשבה על שינוי בחיינו.
ערך גימטרי: 1120


פירוש בית קברות בחלום:
חלומות על בית קברות מייצגים לפי הקבלה סוף של שלב בחיינו או סוף של תהליך ארוך אשר ליווה אותנו במשך תקופה ארוכה. לפי הקבלה, חלומות על הליכה בתוך בית קברות מסמלים מצב שבו התקופה הקודמת בחיינו הסתיימה כפי שהיא היתה צריכה להסתיים והיא תישאר תמיד בזכרוננו. לכן, עלינו להרגיש כי תחושת מיצוי ולא תחושת החמצה.
לרוב, פירוש חלומות על בתי קברות מצביע על התקדמות בחיים ולא על נסיגה.


חלומות דומים במילון:

פירוש לפי הפסיכולוגיה: בית קברות

פירוש לפי מילון החלומות הגדול: בית קברות

חלומות נוספים במשפחת החלומות מקומות:

ספר מלכים א', פרק ג, פסוק טו':
"וַיִּקַץ שְׁלֹמֹה וְהִנֵּה חֲלוֹם וַיָּבוֹא יְרוּשָׁלַ‍ִם וַיַּעֲמֹד לִפְנֵי אֲרוֹן בְּרִית אֲדֹנָי וַיַּעַל עֹלוֹת וַיַּעַשׂ שְׁלָמִים וַיַּעַשׂ מִשְׁתֶּה לְכָל עֲבָדָיו."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©