(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על חייל לפי הקבלה

משפחת חלומות: בעלי מקצוע
סיווג: חלום ניטרלי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 4 - מקור החלום במחשבה על שינוי בחיינו.
ערך גימטרי: 58


פירוש חייל בחלום:
פירוש חלום על חייל מסמל לפי הקבלה סיטואציה שבה משהו עלול לפגוע ולהרע לנו אך מנגד קיים כוח כלשהו אשר יגן עלינו מפני כך. אנשים רבים חולמים חלומות על חיילים כאשר הם לקחו סיכון מחושב אשר מצד אחד גורם להם לדאגות ומצד הוא נלקח בצורה שקולה.
פתרון חלומות שבהם אנו רואים חיילים מבצעים ירי משקף מצב הפכפך אשר אנו נתונים בו. לפי הקבלה, אמנם אנו מרגישים בטוחים אך יש סיכוי לא קטן שתחושת הבטחון שלנו תיפגע עקב התפתחותו של הסיכון אשר לקחנו על עצמנו.


פירוש לפי מילון החלומות הגדול: חייל

חלומות נוספים במשפחת החלומות בעלי מקצוע:

ספר דניאל, פרק ב, פסוק ג':
"וַיֹּאמֶר לָהֶם הַמֶּלֶךְ חֲלוֹם חָלָמְתִּי וַתִּפָּעֶם רוּחִי לָדַעַת אֶת הַחֲלוֹם."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©