(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על ליצן לפי הקבלה

משפחת חלומות: בעלי מקצוע
סיווג: חלום חיובי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 9 - החלום נושא עמו ברכה ומזל טוב.
ערך גימטרי: 180


פירוש ליצן בחלום:
פירוש חלום על ליצן מסמל לפי הקבלה חוסן פנימי אשר אנו מסתמכים עליו באופן קבוע על מנת להתגבר על מכשולים או צרות שנקלנו בהם במהלך חיינו. פתרון חלומות על ליצנים מייצג לפי הקבלה את הדרך שבה אנו מצליחילם להתמודד עם קשיים, מבלי עזרתם של אנשים אחרים, אלא בכוחות עצמנו בלבד.
כאשר אדם חולם על ליצן עצוב, פירוש החלום לפי הקבלה הוא שיתכן שאותו אדם זקוק לעזרה מסביבתנו שכן המכשול שמולו הוא ניצב הוא לא פשוט.


חלומות דומים במילון:

פירוש לפי מילון החלומות הגדול: ליצן

חלומות נוספים במשפחת החלומות בעלי מקצוע:

ספר בראשית, פרק לז, פסוק ט':
"וַיַּחֲלֹם עוֹד חֲלוֹם אַחֵר וַיְסַפֵּר אֹתוֹ לְאֶחָיו וַיֹּאמֶר הִנֵּה חָלַמְתִּי חֲלוֹם עוֹד וְהִנֵּה הַשֶּׁמֶשׁ וְהַיָּרֵחַ וְאַחַד עָשָׂר כּוֹכָבִים מִשְׁתַּחֲוִים לִי."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©