(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על בית כנסת לפי הקבלה

משפחת חלומות: דת ואמונה
סיווג: חלום חיובי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 6 - החלום נושא עמו בשורות אשר צפויות להתממש.
ערך גימטרי: 942


פירוש בית כנסת בחלום:
לפי הקבלה חלומות על בית כנסת מייצגים תחושת בטחון כלשהי בחיינו אשר אינה נמצאת בהכרח בראשנו כל הזמן, אלא לחילופין, אנו יודעים כיצד למצוא אותה במקרה הצורך. בית כנסת הינו מקום רוחני אשר מספק לנו הגנה רוחנית ונפשית מפני קשיי החיים.
לפי הקבלה, הופעה של בית כנסת בחלום באה לחזק אותנו ולעודד אותנו בתקופות קשות. תפקיד החלום הוא להזכיר לנו כי אף על פי שאנו ניצבים מול בעיות במהלך חיינו, עלינו לזכור את מקורות הכוח שלנו על מנת להתמודד עם אותן בעיות.


פירוש לפי הפסיכולוגיה: בית כנסת

פירוש לפי מילון החלומות הגדול: בית כנסת

חלומות נוספים במשפחת החלומות דת ואמונה:

ספר בראשית, פרק מ, פסוק ח':
"וַיֹּאמְרוּ אֵלָיו חֲלוֹם חָלַמְנוּ וּפֹתֵר אֵין אֹתוֹ וַיֹּאמֶר אֲלֵהֶם יוֹסֵף הֲלוֹא לֵאלֹהִים פִּתְרֹנִים סַפְּרוּ נָא לִי."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©