(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פרחי באך ופירוש חלומות

קיימות שיטות טיפול רבות בפחדים, חרדות ורגשות שליליים הן ברפואה המסורתית והן ברפואה האלטרנטיבית. בעולם הרפואה האלטרנטיבית, טכניקת טיפול בפרחי באך נחשבת ליעילה בנטרול רגשות שליליים כגון פחדים, חששות וחרדות.
טיפולים בפרחי באך כוללים נטילת תמציות פרחי באך אשר מחלישות את התחושות השליליות ובמקביל מחזקות תחושות חיוביות. מטרת מהטיפולים הינה להביא את המטופלים לכדי איזון נפשי-רגשי.

על ידי פירוש חלומות בשיטות פירוש חלומות מקובלות, ניתן לאבחן את קיומן של אותם רגשות שליליים אשר פוגעים באיכות חייו של המטופל. כמוכן, על ידי פירוש חלומות ניתן להבין את השפעות תת-המודע של המטופל על חייו ועל ידי כך להבחין בגורמים שיוצרים מוטיבציה אצל המטופל.


יש חשיבות רבה לאבחון יעיל ומדויק של אותם גורמים בחייו של המטופל אשר גורמים לו להנעה ולמוטיבציה להתנהג בצורה מסוימת. לעיתים, נדמה כי מטופל מתנהג בצורה מסוימת בשל האופי והאישיות שלו, אך לאחר אבחנה מעמיקה יותר באמצעות כלים של פירוש חלומות, ניתן להבין מהם הגורמים החיצוניים והפנימיים לצורת ההתנהגות שלו.

לאחר שהמטפל מפתח הבנה מעמיקה בנוגע לחייו של המטופל (לרבות המניעים שלו, המוטיבציה שלו, הפחדים והחרדות שלו), הוא בוחר בתמצית פרחי באך אשר תתאים למטופל. בדרך כלל המטפל בוחר במספר תמציות פרחי באך אשר יחדיו יתנו מענה טוב יותר לצרכיו של המטופל.

על ידי נטילת תמציות פרחי באך על בסיס יומי ניתן לצמצם את השפעתם של התחושות השליליות בחייו של המטופל ולהגביר את השפעתן של התחושות החיוביות בחייו. כתוצאה מהטיפול, המטופל ירגיש מאוזן מבחינה נפשית-רגשית, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בתחושות כגון שמחה ואושר.

כל מה שרצית לדעת על: פרחי באךתנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©