(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות לפי הקבלה

פירוש חלומות הינו אשר מעסיק אנשים רבים בעולם, החל בפסיכולוגים ובחוקרי התנהגות ועד אנשי דת וחוקרי תרבויות. פירושי חלומות נכתבים בעולם על ידי שימוש בתיאוריות רבות ומסתבר שרוב חוקרי החלומות מעריכים שלחלומות שלנו יש משמעות דומה ברוב המקרים.

הפירושים שבאתר נאספו ונכתבו מתוך ידע שנצבר במשך מאות שנים על ידי מלומדים מעולם הקבלה, רבנים מפורסמים כמו הרמב"ם וגם על ידי פסיכולוגים ידועים דוגמת זיגמונד פרויד. הייחודיות שקיימת במילון פירוש חלומות לפי הקבלה הוא השילוב של כלל הפירושים שנאספו לכדי מקום אחד. כתוצאה מכך ניתן למצוא במילון הסברים לחלומות אשר כל אחד מאיתנו חולם.

היכולת לחזות את העתיד באמצעות פירוש חלומות היא יכולת אשר שמורה ליחידי סגולה. בתנ"ך לדוגמא מוזכר יוסף כפותר חלומות אשר עזר לפרעה מלך מצרים לפרש את חלומותיו. מנגד, חשוב לזכור שהבנת משמעות של חלום היא עניין מורכב ומסובך אשר משתנה מאדם לאדם, ומהסיבה הזו אין לראות בפירושי החלומות שבאתר משום המלצה או ייעוץ אלא זווית ראיה נוספת על החיים שלנו.


ספר בראשית, פרק מא, פסוק טו':
"וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה אֶל יוֹסֵף חֲלוֹם חָלַמְתִּי וּפֹתֵר אֵין אֹתוֹ וַאֲנִי שָׁמַעְתִּי עָלֶיךָ לֵאמֹר תִּשְׁמַע חֲלוֹם לִפְתֹּר אֹתוֹ."
תורת הקבלה היא תורה מורכבת אשר רק מי שהעמיק בה רבות יכול לנצל את חוכמתה הרבה. כאן ,באתר פירוש חלומות לפי הקבלה ניסינו לרכז מעט מן החוכמה אשר נצברה במשך דורות על גבי דורות.

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:


תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©