(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלומות

מילון פירוש חלומות לפי הקבלה

א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
חיפוש:
(יש לחפש מילה אחת בלבד)

פירוש חלום על שטן לפי הקבלה

משפחת חלומות: סיוטים
סיווג: חלום שלילי לפי הקבלה
ערך נומרולוגי: 8 - פתרון החלום קשור לאמונה הפנימית שלנו ולעוצמה.
ערך גימטרי: 359


פירוש שטן בחלום:
לפי תורת הקבלה, חלומות על שטן מייצגים גורם שלילי כלשהו בחיינו אשר מסיט את תשומת ליבנו מן העיקר אל הטפל. פירוש חלום על שטן הוא שעלינו להיות ממוקדים באותם דברים אשר תורמים לנו ומשפרים את חיינו. כמו כן, לפי הקבלה, מומלץ אם נתרחק מאותם דברים אשר יכולים לעזור לנו בטווח הזמן הקרוב בשעה שהם יפגעו בנו בטווח הזמן הרחוק.
פירוש חלום על שטן אשר צוחק ומלגלג עלינו מייצג לפי הקבלה מצב שבו אנו בטוחים שאנו מפנים את הכוחות שלנו למקומות הנכונים, אך האמת שאנו מבזבזים את כוחותינו במקומות הלא נכונים.


חלומות דומים במילון:

פירוש לפי מילון החלומות הגדול: שטן

חלומות נוספים במשפחת החלומות סיוטים:

ספר בראשית, פרק לז, פסוק ט':
"וַיַּחֲלֹם עוֹד חֲלוֹם אַחֵר וַיְסַפֵּר אֹתוֹ לְאֶחָיו וַיֹּאמֶר הִנֵּה חָלַמְתִּי חֲלוֹם עוֹד וְהִנֵּה הַשֶּׁמֶשׁ וְהַיָּרֵחַ וְאַחַד עָשָׂר כּוֹכָבִים מִשְׁתַּחֲוִים לִי."

חיפוש פירוש חלומות לפי הקבלה:
פירוש חלומות לצד רפואה אלטרנטיבית:
מומחים רבים בעולם הרפואה האלטרנטיבית קבעו כבר מזמן כי פירוש חלומות הינו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבית הכולל בין השאר את התחומים: רפואה סינית, שיאצו, דיקור, פרחי באך, נטורופתיה, רייקי, הילינג ועוד. לדברי מומחים ומטפלים רבים, על ידי פירוש חלומות והבנת המקור שלהם ניתן לטפל בצורה נפשית-רגשית במטופלים רבים ולעזור להם להגיע לרגיעה נפשית.
עולם הקבלה היהודי נושא בתוכו חכמה רבה ותבונה עמוקה. על ידי יישום תורת הקבלה היהודית במהלך פתרון חלומות, ניתן להגיע אל מרכז ליבו של המטופל וכתוצאה מכך לתובנות עמוקות על עולמו הפנימי של המטופל.תנאי שימוש | צור קשר | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2013 ©